Cementas ROCKET M-600, CEM I 42,5R

0,00 €
Nėra mokesčio pristatymas tą pačią dieną

Šis CEM I 42.5R klasės cementas pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir kokybe.
Aukštas pradinis ir galutinis stiprumas. Universalios paskirties cementas, naudojamas gelžbetonio gaminiams, aplinkos tvarkymo elementams, sausiems mišiniams, skystam betonui.

Betono maišymas
Supilti 3/4 vandens ir visą smėlį, žvyrą ir cementą į besisukančią maišyklę. Po to supilti likusį vandenį, kol pasiekiama reikalinga konsistencija. Maišyti mažiausiai 1,5 min. Išbetonuota vieta turi būti uždengiama vienai savaitei ir laikoma drėgnai. Neleisti betonui sušalti žiemos metu.

Šis CEM I/ A-LL 42.5R klasės cementas pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir kokybe; patogesnis maišant; mažiau kenkia aplinkai ir sveikatai.

42,5N klasės cemento stiprumas nurodytas pagal LST EN 197-1/P standartą. Rišimosi pradžia - 160 min.

Aukštas pradinis ir galutinis stiprumas. Universalios paskirties cementas, naudojamas gelžbetonio gaminiams, aplinkos tvarkymo elementams, sausiems mišiniams, skystam betonui.

Saugos reikalavimai
Cementas yra šarminė medžiaga, todėl venkite jo įkvėpti ir stenkitės, kad jis nepatektų ant odos ar į akis. Stenkitės nesukelti dulkių. Patekus cementui į akis, nedelsdami praplaukite jas medicininiu boro rūgšties tirpalu ir dideliu kiekiu vandens.

Būdingos charakteristikos
Pilki, birūs, bekvapiai milteliai sumaišyti su vandeniu kietėja, naudojami betono gamybai

Laikymas
Cementas turi būti sandėliuojamas uždarose, apsaugotose nuo drėgmės patalpose. Geriausiai sunaudoti per keturi mėnesius nuo pagaminimo datos.

 

Cementas, naudojamas betono paruošimui, turi būti švarus ir sausas. Rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvyras turi atlikti užpildams keliamus reikalavimus.
Plastiškam betonui pagaminti naudojamas cemento, smėlio, žvyro ir vandens apytikris santykis tūrio dalimis:

Stiprumo klasė

Cementas

Smėlis (0-5mm)

Žvyras (5-20mm)

Vanduo

C10

1

4,5

5,5

0,9

C15

1

3,5

4,0

0,8

ST0000001
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.